Ansatte

Rektor

Firat_Bahcivan Firat Bahcivan
rektor@drmskole.no

Spesialpedagog

Maria_Berg Maria Berg
mariaberg@drmskole.no

Småskolen

Kamile_Caliskan Kamile Caliskan
Kontaktlærer og Montessoripedagog
Utdannet Montessoripedagog fra Høyskolen i Vestfold.
kamile@drmskole.no
Ingrid Best
Pedagog
Tine_Elfrida_Hoel_Sorensen Tine Elfrida Hoel Sørensen
Kontaktlærer og Montessoripedagog
Under utdanning som Montessoripedagog, ved Høyskolen i Sørøst-Norge.
tine@drmskole.no

Storskolen

ThomasJohnsen Thomas Johnsen
Pedagog
thomas@drmskole.no
Siosik_Maubec Soisik Maubec
Montessoripedagog
Utdannet Montessoripedagog (AMI) fra Italia, Bergamo Montessori Training Centre
soisik@drmskole.no

Ungdomsskolen

lise_thuv Lise Thuv
Montessoripedagog
lise@drmskole.no

Gym/svømming/fransk

claire_lyse_truffert Claire-Lyse Truffert
Lærer i kroppsøving og fransk
kroppsoving@drmskole.no

SFO

Judith_Kilset Judith Kilset
Leder på SFO
sfo@drmskole.no
Christoffer_Stenseth Christoffer Stenseth
Tilkallingsvikar

BILDER FRA SKOLEN

img_7232 20160527_091455 20160527_091600 20160527_091758 drms (19) drms (21)

FØLG OSS PÅ FACEBOOK

VI ER MEDLEM AV

FØLG OSS PÅ FACEBOOK


HER ER DET NULLMOBBING!

KONTAKT OSS


DRAMMEN MONTESSORISKOLE

Telefon: 92148054
E-post: info@drmskole.no

Adresse:
Skogliveien 4,
3047 DRAMMEN